Sale

Bransoleta LA FLEUR DE BAUDELAIRE Biżuteria ALCHEMY GOTHIC QVUQXDEOE

 • Kod produktu: QVUQXDEOE

W magazynie

142.95PLN

75.32PLN

 • Wykonana z pewteru.Paris' celebrated C19th 'gothic' poet and visionary, and champion of the supernaturally creative powers of absinthe; with Swarovski crystal. One size Adj.
  • wysokość: 53mm
  • szerokość: 73mm
  • waga: 83g

  producent: angielska firma Alchemy Gothic.

  Pewter, jest to niskotopliwy stop kilku metali, odznaczający sie wysoką kowalnością, plastycznością i twardością. Patent wymyślony został i używany jest głównie przez producentów angielskich.
  Jeśli chodzi o skład, to wygląda on następująco:
  -SN (Cyna) - od 90% do 98%,
  -SB (Antymon) - 0,5% do 8%,
  -CU (Miedz) - 0,25% do 2,5%

  Oficjalna receptura na produkcję pewteru uznana została w 1474 roku przez Króla Edwarda IV. Przyznał on wtedy rzemieślnikom z "The Worshipful Company of Pewterers" za pomocą Dekretu Królewskiego, honorowe i oficjalne prawo do wytwarzania pewteru na obszarze Anglii.
  W czasach współczesnych, wiele z tamtych umiejętności stosowanych jest przez Alchemy Gothic. Firma ta używa pewteru do produkcji najwyższej jakości, pięknych i różnorodnych przedmiotów. Często są one replikami faktycznie istniejących antyków - często też ich wykonanie zainspirowane jest starodawnymi legendami i baśniami. Zdobnictwo nawiązuje stylem do tradycyjnych wzorów i wykorzystywane jest do produkcji naczyń, biżuterii i wielu różnych gadżetów.

 • Napisz opinię

  Uwaga: HTML nie jest interpretowany!
      Zła           Dobra